Novinky 2008

 

27.12. - zbytek naší smečky...ten sníh je,ale super věc

47

První sněhová nadílka ... a Lusynka.

45

21.12. - Danetka oslavila 1 rok !

 danteka_rok

17.11. - jsme si z chovatelské stanice Kavalíří kvarteto přivezli domů novou psí holčičku , jmenuje se Lucynka a je v barvě BT a je to super psí holčička ... narodila se 20.9.2008

lusy01 lusy02

 

20.9. - jsme se zúčastnili druhé klubové výstavy v Jesenici u Prahy, výstava se konala v kuturním centru, naše Danetka ve třídě dorostu dostala VN2 a měla moc pěkný posudek (rozhodčí byl Joakima Ohlssona)
Sobotní den byl velmi pěkný, potkali jsme se s přáteli, ale i se sourozenci naší Danetky, moc se už těšíme na další setkání na KV v Kutné Hoře.

 29

31.8. - mezinárodní výstava Mladá Boleslav
v konkurenci všech kavalířích barev získala Danetka velmi nadějnou 3. a moc pěkný posudek, dokonce se i zlepšila v předvádění, neprotestovala a hezky ťapkala ...

 28

20.7. - národní výstava Mladá Boleslav
Danetka byla Velmi nadějná 3.

 27 

15.6. - jsme byli s Danetkou na její druhé výstavě a to na výstavě klubové v Dolínku u Prahy. Byli tam samí kavalíři i Danetky sestra Darinka, bratr Disney(Fído) a její strýček Avon.
Počasí se moc povedlo i když chvílemi pršelo, pak zase svítilo sluníčko. Bohužel jsem měla bolavé oko (jeden pes v mém kadeřnictví mě škrábl do oka). Danetku tak předvedla její chovatelka.
Danetka se umístila jako velmi nadějná 2.

 26

25.5. - jsme byli s Danetkou na její první výstavě v Litoměřicích.
Danetka dostala známku: velmi nadějná, všichni jsme byli moc rádi, jak jí to šlo, byla tam i sestra Darinka a holky se moc líbily i celá výstava se vydařila ...
Už se všichni těšíme na další ...

 25

12.4. - jela Danetka za svojí maminkou Anetkou do Prahy, setkala se i se sestřičkou Darinkou, s kterou si hodně vyhrály. Odpoledne šli všichni na procházku a podívali se na cvičák v Hloubětíně. Na zpátek šli k tetě, která má malé štěňátko NO Zolly. Všichni si užili krásný slunečný den. Domů se vrátili až pozdě večer a Danetka spala až do rána.

 23

© 2018 z Lískových oříšků • www.cavalier-liskovyorisek.cz • webdesign Ar-neS • PRO CHOVATELE